Kontakti

Birojs

Vairumtirdzniecības noliktava

Skandu iela 11, Rīga,

Darba laiks

9:00-18:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 25540707

E-pasts: kp7@promehanika.lv

Tirdzniecības pārstāvji

Valters, 26007766, valters@promehanika.lv (Rīga, Salaspils, Ogre, Ķekava, Bauska, Ādaži)

Raivis, 26011775, raivis@promehanika.lv (Valmiera, Smiltene, Valka, Limbaži, Cēsis, Sigulda, Inčukalns)

Ivars, 29558706, kurzeme@promehanika.lv  (Jelgava, Dobele, Saldus, Liepāja, Kuldīga, Ventspils, Talsi, Tukums)

Aigars, 26008530, aigars@promehanika.lv (Jēkabpils, Aizkraukle, Madona, Gulbene, Alūksne, Balvi, Rēzekne, Daugavpils, Preiļi)

Ražotne

Skandu iela 11, Rīga,

Industriālā plastmasa, konveijeru lentu ražošana un apstrāde, 24h serviss

Biroja darba laiks: 9:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27705700

E-pasts: janis.jakubans@promehanika.lv

Veikals Rīgā (Kurzemes prospekts)

Kurzemes prospekts 164a, Rīga, LV-1029

Darba laiks

8:00-19:00

sestdienās: 9:00-15:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 25999999

Tālr.: +371 67808000

Fakss: +371 67808009

E-pasts: cn@promehanika.lv

Veikals Rīgā (Lubānas iela)

Lubānas iela 93, Rīga, LV-1073

Darba laiks:

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-15:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 23668788

E-pasts: lubanas@promehanika.lv

Veikals Rīgā (Ropažu iela)

Ropažu iela 69, Rīga, LV-1006

Darba laiks:

9:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 20035283

E-pasts: ropazu@promehanika.lv

Veikals Rīgā (Maskavas iela)

Maskavas iela 450n, Rīga, LV-1010

Darba laiks

8:30-16:30

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 29569445

Tālr.: +371 67131511

E-pasts: maskavas@promehanika.lv

Aizkraukle

Jaunceltnes iela 1B, Aizkraukle,LV-5101

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-13.00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 24550225

E-pasts: aizkraukle@promehanika.lv

Bauska

Rīgas šoseja 1, Codes pag., Bauskas novads, LV-3901

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 23272494

E-pasts: bauska@promehanika.lv

Cēsis

Piebalgas iela 95, Cēsis, LV-4101

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27705770

E-pasts: cesis@promehanika.lv

Daugavpils

18.Novembra iela 402, Daugavpils, LV-5413

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 20611661

Tālr.: +371 65449280

E-pasts: daugavpils@promehanika.lv

Jelgava

Brīvības bulvāris 1, Jelgava, LV-3002

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27555669

Mob.: +371 26008529

Tālr.: +371 63023370

E-pasts: jelgava@promehanika.lv

Jēkabpils

Rīgas iela 257, Jēkabpils, LV-5202

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 24550223

E-pasts: jekabpils@promehanika.lv

Liepāja

Zemnieku iela 60, Liepāja, LV-3401

Darba laiks

8:30-17:30

sestdienās: 9:00-13:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 26008531

Tālr.: +371 63429108

E-pasts: liepaja@promehanika.lv

Madona

Saules iela 63, Madona, LV-4801

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 29569330

Tālr.: +371 64822899

E-pasts: madona@promehanika.lv

Rēzekne

Viļakas iela 1D, Rēzekne, LV-4604

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-13:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 20370730

E-pasts: rezekne@promehanika.lv

Saldus

Kuldīgas iela 69, Saldus, LV-3801

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27036636

E-pasts: saldus@promehanika.lv

Sigulda

Ventas iela 1, Sigulda, LV-2150

Darba laiks

8:30-17:30

sestdienās, svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27788139

Tālr.: +371 67974018

E-pasts: sigulda@promehanika.lv

Tukums

Zemītes 5c, Tukums, LV-3104

Darba laiks

8:00-18.00

sestdienās: 9:00-14.00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27768186

E-pasts: tukums@promehanika.lv

Valmiera

Mūrmuižas iela 1, Valmiera, LV-4001

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 26002131

E-pasts: valmiera@promehanika.lv

Ventspils

Zvaigžņu iela 68, Ventspils, LV-3601

Darba laiks

8:00-18:00

sestdienās: 9:00-14:00

svētdienās: slēgts

Mob.: +371 27722551

E-pasts: ventspils@promehanika.lv

IUNA OÜ

Linda 15d, Jõhvi,

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 3395846

Fakss: +372 3395848

E-pasts: info@iuna.ee

Jõhvi osakond

Linda 15d, Jõhvi, 41536

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 3395846

Fakss: +372 3395848

E-pasts: johvi@iuna.ee

Pärnu osakond

Pae 8, Pärnu, 80042

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 4401058

Fakss: +372 4401059

E-pasts: parnu@iuna.ee

Tartu osakond

Tähe 135a, Tartu, 51013

Darba laiks

8:00-17:00

sestdienās, svētdienās: slēgts

Tālr.: +372 7331294

Fakss: +372 7331295

E-pasts: tartu@iuna.ee